4 lipca 2024
Wydarzenia

„”Moje Piosenki” - Katarzyna Zawada oraz niezapomniane przeboje Anny German i Anny Jantar

Koncert z utworami Katarzyny Zawady – wokalistki, pianistki, i dyrygentki, a także laureatki wielu festiwali krajowych i międzynarodowych, zarówno wokalnych jak i pianistycznych.

Jej debiutancki album „Echa Miłości” ukazał się w grudniu 2021 roku, 13 piosenek opowiadających o różnych obliczach miłości.

Jak sama artystka opowiada: „Krążek ma charakter eklektyczny, jest swoistym tyglem gatunków, moich fascynacji muzycznych, wśród których można usłyszeć belcanto wypływające naturalnie z mojego klasycznego wykształcenia, zarówno instrumentalnego, jak i wokalnego, ale też swing, folk czy balladę utrzymaną w stylu bossa nova”

W nagraniu płyty Katarzynie Zawadzie towarzyszyła Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka i nie inaczej będzie podczas tego koncertu.

REPERTAUR
Greckie wino
Człowieczy los
Miłość na kartce papieru
Nastroje we dwoje
Najtrudniejszy pierwszy krok
Żeby szczęśliwym być
Tango d’amore
Cztery karty
Wspomnienia
Dwa serca
Tyle słońca w całym mieście
Jambalaya
Funiculi, funicula
Non ho l’eta
Gdzie ja, tam zawsze Ty
Wyśniona miłość
Nic nie może wiecznie trwać

WYKONAWCY
Katarzyna Zawada – wokal
Tadeusz Wicherek – dyrygent
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu

Katarzyna Zawada – absolwentka Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu prof. dr hab. Antoniny Kowtunow. Z wykształcenia również pianistka. Swój warsztat muzyczny (wokalny i pianistyczny) kształci od 5 roku życia. Ukończyła klasę fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie oraz Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu.

Katarzyna Zawada

Muzyczna Scena Plenerowa Zamojskiej Akademii Kultury, ul. Akademicka 8

Sprzedaż biletów w kasie Orkiestry (ul. Partyzantów 2) do piątku w godz. 7.30 – 14.30.
Sprzedaż online: BILETY

ical Google outlook Wydarzenia
Skip to content