25 kwietnia 2024
Wydarzenia

Spektakl kabaretowo-muzyczny „”Doktor Miłość”

Akcja toczy się w gabinecie psychoterapeuty Doktora Miłość, którego drugim zawodem jest „zawód miłosny”. Zabawne perypetie pacjentek w połączeniu z niebanalnymi metodami Doktora spowodują, że wszystkie Panie na widowni zapiszą się na wizytę, a ich Panowie będą zachwyceni efektami „terapii”. Całość poprzeplatana jest najbardziej znanymi i cenionymi piosenkami z repertuaru Kaliny Jędrusik, Kabaretu Starszych Panów, Mariana Hemara i innych…

Występują krakowscy i śląscy Artyści.

OBSADA
Ewa: Ewa Romaniak
Basia: Barbara Broda-Malon
Doktor Miłość: Jan Jakub Należyty

MUZYCY
Konrad Mastyło – fortepian
Sebastian Malon – skrzypce

SCENARIUSZ I REŻYSERIA
Jan Jakub Należyty

UTWORY
Dieta
Filozofia małżeńska
Umówmy się na dziś
Ziuta z Krosna
Nikt, tylko Ty
Przyjaciółka
Z kim, tak Ci będzie źle, jak ze mną
Krzyżówka
Szuja
Gdy tańczysz Esmeraldo
Dla Ciebie jestem sobą
Tomaszów
Północ wybiła
Gaz
Miłość Ci wszystko wybaczy

Jan Jakub Należyty – polski aktor estrady, piosenkarz, satyryk, wykonawca piosenek
autorskich i francuskich. Autor sztuk teatralnych. Członek Związku Artystów i Kompozytorów
„ZAKR”, Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno – Muzycznych
SAWP i Związku Artystów Scen Polskich ZASP. Pisze teksty do piosenek dla wielu wykonawców, m.in. dla Beaty Rybotyckiej, Jacka Wójcickiego, pisał także teksty dla Zbigniewa Wodeckiego. Jego Sztuki Teatralne grane są w Teatrach w całej Polsce, takich jak m. in. Teatr STU w Krakowie czy Teatr Kamienica w Warszawie.

Jan Jakub Należyty

Ewa Romaniak – aktorka i piosenkarka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Stworzyła blisko 100 ról teatralnych zdobywając sobie przychylność widzów i krytyków. Związana z wieloma teatrami m.in. Krakowskim Teatrem Komedia, Teatrem Bagatela, Teatrem Mumerus, Krakowskim Teatrem Kameralnym, Teatrem im. L. Solskiego w Tarnowie, Teatrem Plejada.

Ewa Romaniak

Barbara Broda-Malon – wokalistka, aktorka, certyfikowany pedagog wokalny, lektor Absolwentka Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach.

Konrad Mastyło – Muzyk, kompozytor, pianista, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Był członkiem zespołu Marka Grechuty – Anawa. W latach 1981-2000 był pianistą Piwnicy pod Baranami. Współpracuje m.in. z Beatą Rybotycką, Elżbietą Towarnicką, Ireną Santor, Anną Szałapak, Zbigniewem Preisnerem, Jackiem Wójcickim, Zbigniewem Wodeckim, Przemysławem Brannym, Janem Kantym Pawluśkiewiczem, Zygmuntem Koniecznym, Andrzejem Zaryckim. Od wielu lat związany z teatrem STU jako pianista i aktor (Szczęśliwe dni S. Beckett, Sonata Belzebuba S. I. Witkiewicz) oraz z Operą Krakowską (kier. muz. Podróż zimowa S. Barańczak – F. Schubert, reż. Józef Opalski). Współpracuje również z Teatrem Bagatela i Teatrem Ludowym w Krakowie.

Konrad Mastyło

Sebastian Malon – skrzypek. Absolwent klasy skrzypiec Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

Sebastian Malon

Dziedziniec Akademii Zamojskiej, ul. Akademicka 8

Sprzedaż biletów w kasie Orkiestry (ul. Partyzantów 2) do piątku w godz. 7.30 – 14.30.
Sprzedaż online: BILETY

ical Google outlook Wydarzenia
Skip to content