22 maja 2024
Wydarzenia

XVII ZAMOJSKI FESTIWAL KULTURY „”Pod niebem Paryża”

XVII Zamojski Festiwal Kultury „arte, cultura, musica e…” to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które zapewnia niezapomniane doświadczenia dla miłośników muzyki klasycznej. To szczególny koncert, który gromadzi utalentowanych muzyków, wykonawców, którzy prezentują arcydzieła kompozytorów klasycznych i współczesnych. Podczas tegorocznej edycji Festiwalu będzie można spodziewać się różnorodności repertuaru.

W dniu 16 czerwca pragniemy Was zaprosić na magiczny wieczór podczas koncertu pt. „Pod niebem Paryża”. Przeniesiemy się w świat francuskiej muzyki, gdzie każda nuta jest jak spacer po malowniczych uliczkach Paryża. Na scenie wystąpią wybitni artyści: Katarzyna Zawada oraz Trio Beethovenowskie, którzy zabiorą nas w podróż przez melodie znane i kochane na całym świecie.

WYKONAWCY
Katarzyna Zawada – wokal
Trio Beethovenowskie w składzie:
Emi Ueno-Stopa – skrzypce
Krzysztof Stopa – skrzypce
Michał Stopa – wiolonczela
Piotr Stopa – fortepian

Katarzyna Zawada – absolwentka Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu prof. dr hab. Antoniny Kowtunow. Z wykształcenia również pianistka. Swój warsztat muzyczny (wokalny i pianistyczny) kształci od 5 roku życia. Ukończyła klasę fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie oraz Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu.

Katarzyna Zawada
Trio Beethovenowskie

Muzyczna Scena Plenerowa Zamojskiej Akademii Kultury, ul. Akademicka 8

Sprzedaż biletów w kasie Orkiestry (ul. Partyzantów 2) do piątku w godz. 7.30 – 14.30.
Sprzedaż online: BILETY

ical Google outlook Wydarzenia
Skip to content