18 kwietnia 2024
Wydarzenia

„”Piosenki o Miłości” - Katarzyna Żak z zespołem

Liryczny, romantyczny, nostalgiczny, ale nie pozbawiony radości . Po prostu miłosny. Taki jest koncert Katarzyny Żak zatytułowany „Piosenki o miłości”. „Wybrałam utwory, które są mi najbliższe” – wyznaje aktorka. I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie.
„Uwielbiam przeżywać te opowieści i razem z publicznością śmiać się i wzruszać! To jeden z najpiękniejszych moich koncertów ”

Koncert w większości składa się z piosenek z płyty „Miłosna Osiecka” ale również są w nim piosenki Jana Wołka, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Młynarskiego. Aktorce towarzyszyć będzie zespół znakomitych muzyków z Tango Attack.

REPERTUAR
Gram o wszystko
Sing Sing
Weselne dzieci
Uciekaj moje serce
Miłości potrzebna jest epika
Na całych jeziorach ty
Jesteśmy na wczasach
Sprzedam Cię
Lubię wracać
Kocham Cię, życie
Jak żyć?
Kiedy mnie już nie będzie
Małgośka
Gorzko mi
Ktoś mnie pokochał

WYKONAWCY
Katarzyna Żak – aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz wokalistka
Tango Attack – zespół
Tadeusz Wicherek – dyrygent
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu

Katarzyna Żak – wokalistka. Występuje w teatrze, filmie, jest też piosenkarką. Wydała cztery albumy, z których pierwszy powstał przy współpracy z samym Wojciechem Młynarskim. Największą popularność przyniosły jej jednak role w serialach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne z nich to postać Aliny Krawczyk w „Miodowych latach” i Kazimiery Solejukowej z „Rancza”. Warto też podkreślić, że od blisko 40 lat jest żoną Cezarego Żaka.

Katarzyna Żak

Tango Attack – Zespół nowoczesnego tanga, czerpiący inspirację zarówno z tradycji jak i awangardy tanga argentyńskiego na świecie. Sprawnie poruszając się we wszystkich nurtach związanych z tangiem sprawiają, że każdy ich koncert jest sugestywnym i pełnym poezji, tańca i muzyki spotkaniem z archetypami dobra i zła, życia i śmierci, okraszonym brawurowymi popisami instrumentalnymi. W skład zespołu wchodzą wirtuozi w swoich dziedzinach: Grzegorz Bożewicz – bandoneon i akordeon, Piotr Malicki – gitara akustyczna i elektryczna, oraz Hadrian Filip Tabęcki – fortepian i aranżacje. Repertuar wyznaczony jest jedynie granicami wyobraźni – od klasycznego tanga w nowych aranżacjach – po tangowe remake’i utworów popularnych a także specjalne autorskie kompozycje. Zespół na stałe współpracuje z najlepszymi tancerzami tanga argentyńskiego, a także z wybitnymi postaciami piosenki z Polski i z całego świata. 

Tango Attack

Dziedziniec Akademii Zamojskiej, ul. Akademicka 8

Sprzedaż biletów w kasie Orkiestry (ul. Partyzantów 2) do piątku w godz. 7.30 – 14.30.
Sprzedaż online: BILETY

ical Google outlook Wydarzenia
Skip to content