Zespoły kameralne

INNY KWARTET

Zespół kameralny „INNY Kwartet” składa się z doświadczonych muzyków i solistów Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu. Zespół wykonuje koncerty we współpracy z wokalistami Polskiej Sceny Operowej. Jest to niepowtarzalna okazja uświetnienia wielu uroczystości, jubileuszy, gal okolicznościowych, bankietów firmowych oraz rodzinnych.

Obecny skład zespołu:

Anna Piwko, Absolwentka AMFC w Białymstoku w klasie skrzypiec profesora Stanisława Kuka,od kilkunastu lat skrzypaczka Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu oraz nauczyciel skrzypiec w PSM I w Szczebrzeszynie. Od przeszło 10 lat wykonuje kameralistykę w kwartecie smyczkowym, w którym pełni rolę I skrzypiec.

Magda Magoń, Absolwentka Wrocławskiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec profesora Bartosza Bryły, od kilkunastu lat skrzypaczka Orkiestry Symfonicznej w Zamościu oraz nauczyciel skrzypiec w PSM I i II stopnia w Zamościu, kwartet smyczkowy to jej kolejna z muzycznych działalności, skrzypce II.

Tomasz Nadolski,
od 20 lat altowiolista w Orkiestrze Symfonicznej w Zamościu;muzyk wszechstronny, swoją druga tożsamość muzyczną odkrył w śpiewie klasycznym, od lat jest solistą – barytonem tej samej instytucji; w Kwartecie zagościł dwa lata temu.

Katarzyna Wach
, absolwentka Warszawskiej Akademii Muzycznej w klasie profesora Kazimierza Michalika i Andrzeja Bauera oraz studiów podyplomowych Musikhochschule  które ukończyła w Augsburgu, w Niemczech. Od kilku lat związana z Orkiestrą Symfoniczną w Zamościu oraz PSM I i II stopnia w Chełmie, gdzie pracuje jako nauczyciel wiolonczeli; w Kwartecie od trzech lat.


PRO ARTE   

Zespół złożony z muzyków Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu

Podstawowy skład:

Piotr Trojanowski – klarnet, flety proste, piła muzyczna – Wicemistrz Świata w grze na muzycznej pile

Magdalena Pasikowska – wiolonczela, kierownictwo muzyczne

Jerzy Syczuk – kontrabas

Jarosław Kloc
– akordeon – gościnnie

Wokal:
Ewa Pudełko
Kinga Wójtowicz
Magdalena Sałamacha

W swoim repertuarze posiada utwory barokowe, z epoki klasycyzmu, romantyzmu, muzykę rozrywkową, filmową, musicalową, nowoczesne opracowania współczesnych piosenek polskich i zagranicznych (Skaldowie, Zbigniew Wodecki, Anna Jantar, Hanna Banaszak, Sting, ABBA, Adele).

Występuje na koncertach kameralnych, wernisażach, pokazach mody, bankietach, ślubach i innych imprezach okolicznościowych.
W razie zapotrzebowania zespół może zaangażować dodatkowych muzyków, np. skrzypce.


Kameralny Zespół Wokalny

W składzie:
Elżbieta Kozyra – sopran
Barbara Rabiega – mezzosopran
Dariusz Sobczak – bas – baryton

Stała współpraca:
Lech Górski – akompaniator, aranżer

Współpraca:
Marian Hoduń – tenor
Krzysztof Stopa – skrzypce
Piotr Stopa – fortepian
Władysław Swacha – skrzypce
Remigiusz Kozak – instrumenty perkusyjne
Jerzy Syczuk – kontrabas
Valerii Semeniuk – akompaniator, aranżer

Repertuar zespołu obejmuje pieśń artystyczną, muzykę kameralną, klasyczną muzykę rozrywkową, pieśni patriotyczne, kolędy i pastorałki. 

Zespół realizuje cykl audycji i koncertów edukacyjnych w ramach „Akcji Umuzykalniania Dzieci i Młodzieży”

Kontakt:
Barbara Rabiega – Organizator i Realizator Audycji Edukacyjnych
Tel./fax. 84 638 48 33
lub
Imprtesariat Orkiestry
Tel. 84 638 48 33
E-mail: impresariat@namyslowiacy.pl

Skip to content